Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Пятое правило арифметики

В. С. Доценко

Уровень математической подготовки даже в развитых странах вызывает тревогу. Академик Владимир Игоревич Арнольд, например, считает, что школьное образование Франции, Англии и Америки просто гибнет в результате непродуманных реформ, проведенных там во второй половине XXвека. Умение пользоваться калькулятором привело к неумению мыслить аналитически и логически, понимать суть физических и математических задач. О своем опыте преподавания в Парижском университете и размышлениях, связанных с ним, рассказывает доктор физико-математических наук Виктор Степанович Доценко.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

  • Наталія Головко

    09 жовтня 2011

    На жаль, Світлано Полюхович, це не казка. Учні нашої школи мають можливість 3-місячного стажування у Франції з навчанням у звичайних французьких школах. Так от, 45 хвилин учні 9 класу (за нашими мірками) знаходили корінь квадратний з 49!!! Коли наша дівчина не витримала й майже вигукнула 7, - запала тиша і лише вчитель запитав "А ти звідки знаєш?". А ще почитайте книжку "Классная Америка" вчителя хімії з Росії, який працював в цій самій Америці. Ось так - це не казка - це жах.

  • Світлана Полюхович

    07 жовтня 2011

    Цікаво і вражаюче. Але більше схоже на казку. Можливо автор не володіє повною інформацією.