Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Одягнись та посміхнись

Аліна БАСОВА

Важко уявити собі жінку, яка не хотіла б завжди виглядати чудово. Завжди із задоволенням стежимо за вбранням гарних жінок, потай розглядаємо красунь на вулиці, зупиняємо погляд на вітринах модних бутиків. І у власній фантазії уявляємо себе саме такими — шикарним, стрункими, приголомшливими. Сподіваюся, ви чудово розумієте, що вміння одягатися залежить не від вашої зарплатні й товщини портмоне супутника вашого життя, а саме від уміння правильно підібрати вбрання в єдиному стилі, відповідного фасону, приховавши недоліки та підкресливши переваги фігури та індивідуальності. Звичайно, відповідно до численних опитувань, найпривабливішим для чоловіків елементом одягу є міні-спідниця, але, на жаль, далеко не кожна може дозволити собі одягти її.


Одягнись та посміхнись

Аліна БАСОВА

Важко уявити собі жінку, яка не хотіла б завжди виглядати чудово. Завжди із задоволенням стежимо за вбранням гарних жінок, потай розглядаємо красунь на вулиці, зупиняємо погляд на вітринах модних бутиків. І у власній фантазії уявляємо себе саме такими — шикарним, стрункими, приголомшливими. Сподіваюся, ви чудово розумієте, що вміння одягатися залежить не від вашої зарплатні й товщини портмоне супутника вашого життя, а саме від уміння правильно підібрати вбрання в єдиному стилі, відповідного фасону, приховавши недоліки та підкресливши переваги фігури та індивідуальності. Звичайно, відповідно до численних опитувань, найпривабливішим для чоловіків елементом одягу є міні-спідниця, але, на жаль, далеко не кожна може дозволити собі одягти її. І ще не відомо, хто виглядатиме краще: дама в міні, що обліплює саме ту частину тіла, яку не варто було б обтягувати, чи елегантна леді з розумно підібраним убранням. Іноді довга гарна спідниця приваблює більше, ніж міні, залишаючи загадку — які ж ніжки під ній приховуються. Багато часу можна витратити на читання книжок зі стилістики та моделювання, але, як каже життєва мудрість, загалом у кожного з нас є все — свій ідеал краси та своє дзеркало.

Сьогодні все частіше вживається слово «імідж» і є навіть окрема наука іміджелогія. Але люди, які вважають, що імідж — це тільки одяг, деталі зовнішності, зачіска й аксесуари, трохи помиляються.

Компоненти іміджу: ім’я, зовнішній образ, біографічний образ, комунікативний образ. Це сигнал людини про положення, яке вона займає або хоче зайняти. То коли нам роблять комплімент, варто звернути увагу, як саме його висловили. «Ви виглядаєте дуже елегантно в цій сукні» чи «Ця елегантна сукня добре виглядає на вас». Відчуваєте різницю? Гармонія характеру, стилю життя (або певної ситуації), віку та манер з обраним убранням. Слід завжди вибирати той одяг, який прикрашає насамперед саме вас. Існує багато порад, як вдягтися, але є також головні правила, що дозволяють не лише не погіршити ваш зовнішній вигляд, а зовсім навпаки.

Перше правило стосується кольору вашого гардеробу. Намагайтеся, обмірковуючи майбутнє вбрання, порахувати, скільки деталей гардеробу різних кольорів ви плануєте вдягти. Запам’ятайте, оптимальна палітра — три кольори, максимум, чотири за умови правильного поєднання, інакше ви виглядатимете як папуга.

Безумовно, для створення гардеробу виокремлюють кілька кольорів одягу.

Базові кольори (темні та нейтральні: сіра і коричнева гами, темно-синій, темно-зелений, бордовий, вишневий, темно-фіолетовий). Використовуються переважно у верхньому одязі, у діловому гардеробі, в аксесуарах.

Світлі кольори (нюанси білого, пастельних). Використовують під час вибору сорочок, блузок, літніх костюмів, білизни.

Яскраві кольори. Використовують у жіночому діловому гардеробі та спорті.

Кольори, що акцентують (кольори власної зовнішності людини та протилежні їм). Цими акцентами підкреслюють колір волосся, очей, шкіри, губ. Використовують під час вибору краваток, светрів, хусток, шарфів, прикрас, косметики.

Наступне, про що хочеться сказати,— звичайно ж, як подати переваги й недоліки нашої фігури, щоб, як уже було сказано, стати вищою, стрункішою, більш фігуристою або, навпаки, більш мініатюрною. Розберемо по порядку. Як виглядати вище, адже для багатьох це означає стрункіше, і це не помилка. Раджу носити вкорочені жакети з довгою спідницею або брюками. А от подовжені жакети в цьому варіанті варто вдягати з помірно вкороченою спідницею. Спідниці та сукні середньої довжини слід одягати з коротким жакетом. Що ж до кольору, однотонний костюм візуально зробить вас вище. В іншому варіанті жакет і спідниця (брюки), близькі за кольором, скомбінуйте з блузкою контрастного кольору, ніби створюючи контрастну вертикальну лінію. І взагалі намагайтеся якнайбільше створювати вертикальну лінію, вона візуально подовжує. Інший варіант: якщо вас непокоїть високий зріст або вам хочеться видаватися трохи більш гладкою, дотримуйтесь таких порад. Носіть контрастні кольори між верхом і низом. Носіть якнайбільше аксесуарів — великих комірців, пасків, накладних кишень, яскравого оздоблення. На відміну від попереднього варіанта, створюйте горизонтальні лінії в кишенях, лацканах, пасках тощо. Ще один секрет, який дозволить вам максимально досягнути своєї мети: носіть багатошаровий одяг, створюйте горизонтальні лінії не лише аксесуарами, але й кольором. Костюм, що поділяє фігуру чітко навпіл, також зробить вас візуально нижчою. І головне, одягаючись перед дзеркалом, завжди намагайтеся подивитися на себе, як кажуть, «стороннім оком» і сказати «Я надзвичайно гарна!», і тоді ви забезпечені не лише гарним зовнішнім виглядом, але й настроєм.

ШПИЛЬКА

Цитати зі шкільних творів

·          В Італії Гоголь відпочивав від ревізорів.

·          У клітці сидить мій пернатий товариш хом’ячок.

·          Гагарін був першим проходимцем у космосі.

·          Герасим їв за чотирьох, а працював один.

·          Язик у Базарова був тупий, але згодом загострився в суперечках.

·          На псарні Троєкурова були гоночні собаки.

·          Поети ХІХ століття були легко ранимими людьми: їх часто вбивали на дуелях.

·          Плюшкін наклав посеред кімнати купу добра й довго милувався нею.

·          Князь Нехлюдов був світською людиною і мочився парфумами.

·          Мисливець широко закрив очі та вистрілив.

·          Полярники дрейфили на крижині.

·          Полководці — сміливі люди, вони готові ризикувати життям інших людей.

·          В Івана Миколайовича була своя ціль у житті, але він у неї не поцілив.

Відгуки читачів