Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Чинники формування здорової особистості

Ю. Ю. Івашина, В. П. Тараненко,

м. Черкаси

На сьогоднішній день проблема збереження здоров’я дітей є надзвичайно актуальною і важливою. У Законі України «Про загальну середню освіту» (1999) серед завдань шкільної освіти зазначено: «виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я учнів (вихованців)».

Реалізація цих положень є пріоритетним завданням педагогічного колективу Черкаської санаторної школи-інтернату Черкаської обласної ради. Колектив у постійному пошуку здоров’язберігаючих технологій, які передбачають використання особливих методів і створення сприятливих умов, що мають позитивний вплив і сприяють покращенню та зміцненню здоров’я дітей, хворих на сколіоз.

Пропонуємо вашій увазі матеріал «круглого столу» з проблеми «Чинники формування здорової особистості», який був проведений колективом вихователів цієї школи спільно з педагогами інших шкіл області.


Dounload PDF

Відгуки читачів