Передплатна кампанія з січня 2019 закінчилася! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Чинники формування здорової особистості

Ю. Ю. Івашина, В. П. Тараненко,

м. Черкаси

На сьогоднішній день проблема збереження здоров’я дітей є надзвичайно актуальною і важливою. У Законі України «Про загальну середню освіту» (1999) серед завдань шкільної освіти зазначено: «виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я учнів (вихованців)».

Реалізація цих положень є пріоритетним завданням педагогічного колективу Черкаської санаторної школи-інтернату Черкаської обласної ради. Колектив у постійному пошуку здоров’язберігаючих технологій, які передбачають використання особливих методів і створення сприятливих умов, що мають позитивний вплив і сприяють покращенню та зміцненню здоров’я дітей, хворих на сколіоз.

Пропонуємо вашій увазі матеріал «круглого столу» з проблеми «Чинники формування здорової особистості», який був проведений колективом вихователів цієї школи спільно з педагогами інших шкіл області.


Dounload PDF

Відгуки читачів