Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

І хліб, і до хліба... (Борошняні вироби в українській національній кухні)

Л. І. Хатько, учитель трудового навчання вищої категорії, учитель-методист багатопрофільної гімназії № 2, м. Бердянськ, Запорізька область

У сучасній шкільній освіті запроваджується компетентнісний підхід до формування змісту та організації навчального процесу. Однією із п’яти наскрізних ключових компетентностей, що виокремлені в Україні на підставі міжнародних та національних досліджень, є здоров’язбережувальна. «Здоров’язбережувальна компетентність пов’язана з готовністю вести здоровий спосіб життя у фізичній, соціальній, психічній та духовній сферах». (Наказ Міністерства освіти і науки України № 371 від 05.05.08.) Одним із аспектів здорового способу життя є культура харчування та сформовані навички раціонального харчування з урахуванням народних звичаїв та традицій. Година спілкування «І хліб, і до хліба...» рекомендована для учнів 8–9 класів, надає їм можливість поповнити свої знання з основ раціонального харчування та зробити належні висновки.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів