Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Різноманітність форм та засобів навчання — запорука успіху

О. В. Жовтан, учитель трудового навчання вищої категорії, учитель-методист Ірпінської спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики), Київська область

Педагогічне кредо Олександра Васильовича можна передати словами В. О. Сухомлинського: «Навчання стає справжньою працею тільки за умови, коли в ньому є найважливіші ознаки всякої праці — мета, зусилля, результат». Радість творчості дарує дітям Олександр Васильович Жовтан, педагог за покликанням. Його побажання всім учителям: «Поспішайте, поспішайте принести радість дітям, зробити добро людям, і ви ніколи не знатимете найстрашнішого, що є на білому світі,— власної непотрібності, зайвості, самотності». До уваги читачів пропонуємо досвід викладання уроків трудового навчання одного з учасників Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року», який відбувся минулого року в Херсоні.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів