Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Смуги освітянського життя

Садкіна В. І.

Видавнича група «Основа» на початку 2011 року витримала ще один іспит на увагу до потреб освітян. Дано старт новому журналу, який об’єднує інтереси вчителів усіх навчальних дисциплін. Щиро дякуємо за довіру, яку ви виявили до «Педагогічної майстерні». Редакція журналу сподівається, що наша співпраця буде плідною і журнал стане відкритим майданчиком для спілкування вчителів. Загальна методика викладання та педагогіка — проблеми, які стосуються всіх освітян. Але наше видання має практичний напрям. Зрозуміло, ми не відмовимося від теоретичних розробок, проте більш бажані родзинки практичного досвіду. Ми з нетерпінням чекаємо на авторські матеріали. Саме ваші творчі розробки формують якісний зміст журналу. Здоров’я! Наснаги! Успіхів!


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

 • Наталія Головко

  23 червня 2011

  Крім цієї та чотирьох останніх статтей в цьому номері - інші з журналу "Позашкільна освіта". Але ж я передплатила "Педагогічну майстерню" и мені дуже хотілося б отримати саме ті статті, які перелічені в анонсі цього номеру журналу. Будь ласка, будьте уважними.

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Приносимо свої вибачення, вже все правильно.
  Дякуємо за сигнал!