Петро Степанович Погребняк

Народився на Харківщині в родині фельдшера. Усе своє життя працював у галузі лісництва. Наукові інтереси Петра Степановича стосувалися екології, геоботаніки, ґрунтознавства, геоморфології, ландшафтознавства та ін. Він відомий перш за все як фундатор української лісотипологічної школи, яка розвила ідеї В. В. Докучаєва, Г.М. Висоцького про залежність між лісами, кліматом, ґрунтами, гідрологічними умовами, материнськими породами.

! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Бєлоножко 14.08.2010
Щиро дякую! У торговельній мережі нашого регіону портретів географів не знайти. Пропоную запровадити кольорові портрети-вкладки географів (з біографією), мандрівників у кожному номері або раз за місяць.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 8910
 
Догори