Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Моринського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня спеціалізована сільськогосподарська школа I-III ст. дошкільний навчальний заклад» на 2006-2007 навчальний рік

О. В. Здорик, Л. І. Чечель,

Черкаська обл.

Виховна проблема школи:

Системний підхід до виховання учнів, підготовка їх до життя і праці.

АНАЛІЗ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗА 2005-2006 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

У 20052006 навчальному році виховна діяльність була спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», державних національних програм.

Проблема, над якою працював колектив: «Системний підхід до виховання учнів, підготовка їх до життя і праці». Головна увага приділялася формуванню громадянина — патріота України, створенню умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, який не порушує прав і свобод людини, виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, формування належних гігієнічних навичок і засад здорового способу життя.

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

  • галина ткаченко

    12 січня 2014

    дякую за допомогу.