Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Урок української мови: мотивація навчання

Кузьміна І. А.

Реформування загальноосвітньої школи в особистісно орієнтовану зумовлено потребами цивілізованого демократичного суспільства в Україні.

 

 

 

 

У контексті цих суспільних потреб особливо значущою є основна мета мовної освіти, яка визначається провідною функцією рідної мови як навчального предмета: плекання національно свідомої, духовно багатої, творчо обдарованої особистості, що володіє вміннями комунікативно доцільно вживати мовні засоби у різних сферах і видах мовленнєвої діяльності.

 

 

 

 

Сформувати таку людину неможливо без оволодіння мовою як засобом спілкування, пізнання, впливу, прилучення до духовної скарбниці рідного народу, самоствердження в житті, творчого самовираження.

 

 

 

 

Щоб користуватися багатствами рідної мови, учні мають не лише запам’ятати схеми, моделі слів, речень, а й розуміти закономірності їх функціонування, оволодіння способами пізнання, чуттєвими сприйманнями й знаннями про довкілля та постійно збагачувати їх, оскільки тільки багатий досвід народжує фантазію, пробуджує думку.

 

 

 

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів