Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Презентація творчих доробок учителів у фахових виданнях як засіб розвитку науково-дослідної компетентності педагога (управлінський проект)

 

М. С. Обчанська, заступник директора з НВР Челюскінської ЗОШ Новоазовського району, Донецька область

Працюючи над удосконаленням професіоналізму вчителя засобами методичної роботи, автор користується проектною технологією, що дозволяє ставити конкретні завдання та досягати практичного результату.

Досягнення позитивного результату стало можливим завдяки активній професійній позиції керівника проекту — заступника директора з НВР М. С. Обчанської, а також цілеспрямованому і систематичному методичному навчанню, поєднаному з особистісно орієнтованим підходом до роботи з учителями. За досить короткий час заступник директора змогла впевнити учителів школи у можливості та необхідності друкувати свої методичні доробки у фахових журналах, зокрема, видавництва «Основа». Вона неодноразово зустрічалась з представниками видавництв, сприяла тому, щоб кожен учитель отримував фаховий журнал у школі.

Робота над матеріалами до друку стимулювала вчителів до вдосконалення своєї майстерності, використання інноваційних технологій, сприяла подальшому формуванню професійних компетентностей педагогів. Обираючи таку форму роботи з педколективом як проект, і сам керівник, безумовно, самовдосконалюється.

Цей проект є прикладом запровадження альтернативних моделей управління інноваційною педагогічною діяльністю.


Dounload PDF

Відгуки читачів