Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Тестові завдання шкільної олімпіади з технічної праці для учнів 8–9 класів

 

Кожного року в жовтні вчителі трудового навчання проводять І етап учнівської олімпіади з предмета. До уваги читачів завдання шкільної олімпіади: автор надає матеріали, з яких можна скласти пакет завдань за рівнями складності та за рівнем підготовленості учнів. Редакція звертається до читачів із пропозицією — поділіться своїм досвідом підготовки і проведення шкільних та районних олімпіад із трудового навчання. Які проблеми постають під час їх проведення? Що варто обговорити на сторінках журналу? Редакція радо опублікує запитання районних олімпіад (можливо минулих років) та ваші зауваження. Давайте спільними зусиллями створимо БАНК ЗАВДАНЬ для І та ІІ етапів олімпіад (із відповідями та коментарями).

В. К. Збарський, учитель вищої категорії, учитель-методист технічної праці ЗОШ 4 ІІІІІ ст., м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів