Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Складання візерунка та вишивання рушника. Конспект уроку в 10 класі

 

Із листа автора. До 2008 року передплачувала журнал «Трудова підготовка» і вже задумувалася над тим, що б туди написати. Але в цьому році стала отримувати «Трудове навчання в школі» ВГ «Основа», і він мені більше сподобався. Тому надсилаю матеріали до Вашого журналу. Коротко про себе. Мій педагогічний стаж — 35 років, із них 10 — у дитсадочку, а 25 — у школі. Окрім уроків у 5–11 класах проводжу заняття гуртка «Юні рукодільниці», на яких навчаю дітей вишивати, в’язати гачком, спицями, виготовляти вироби з бісеру, писанки тощо. Наші учні неодноразово посідали призові місця на районних виставках, обласних конкурсах народних ремесел. У минулому році я стала переможцем І туру обласного етапу конкурсу «Україна вишивана»…

М. М. Квартюк, учитель трудового навчання вищої категорії Замулинецької ЗОШ ІІІІ ст., Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів