Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

МАКРОЕКОНОМІЧНИЙ КРУГООБІГ І СПОСОБИ ЙОГО ВІДОБРАЖЕННЯ

 

Б. Д. Сторощук, м. Чернівці

Вивчення макроекономічного кругообігу відіграє надзвичайно важливу роль для отримання й розвитку системних уявлень про природу економічного відтворення, про взаємозвязок і взаємообумовленість різноманітних економічних явищ і процесів, крім того, таким чином проводиться своєрідний підсумок і узагальнююче повторення з цілої низки економічних проблем, що стосуються багатьох тем вивчення економічної теорії. Важливість даної теми підкреслює також те, що її всебічному та ґрунтовному висвітленню приділяється досить значна увага майже в усіх шкільних і вузівських підручниках з економічної теорії та макроекономіки. Проте є доцільним висвітлення макроекономічного кругообігу в дещо видозміненій редакції для більш чіткого розмежування й висвітлення окремих аспектів даної проблеми.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

 • Євгенія Ляпкало

  27 серпня 2017

  Доброго дня. Якось можно скачати статтю чи зображення? Дякую.

  Адміністратор:
  Доброго дня Євгеніє!

  Стаття представлена у форматі PDF, файл для скачування знаходиться наприкінці сторінки, після тексту.

  Якщо значок не відображається, Вам необхідно авторизуватися на сайті. В разі, якщо Ви маєте доступ до скачування (за передплатою), Ви його побачите. В іншому випадку Ви можете купити і скачати статтю за допомогою SMS.

  Зображення надані з кольорової вкладки, що виходила окремо в цьому номері. Ви можете ознайомитися із нею за посиланням http://journal.osnova.com.ua/article/65653